5 Simple Techniques For خرید رنگ چوب

رنگ کردن کفپوش چوبی - ایران رنگ

آموزش رنگ کاری چوب مرحله پرداخت اولیه با لیسه، ماشین پوست یا سنباده تانکی بعد از تعمیر گره‌ها، شکستگی ها و ترک ها انجام می شود و بعد از سمباده کاری بسیاری از معایب از بین می رود.

آموزش رنگ کاری چوب در جایی که گره چوب افتاده و یک سوراخ در وسط کار ایجاد کرده است می توان به روش زیر عمل کرد. برای این کار، ابتدا سوراخ اندازه گرفته می شود و با استفاده از شاخه درخت یا یک قطعه چوب دست ساز، داخل سوراخ پر می شود.

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟ ورود با رمز عبور یکبار مصرف

پاک کردن کاردک و لیسه در حین کار و پایان مرحله بتونه کاری چوب

برای این منظور ابتدا مقداری کیلر را در ظرف ریخته و سپس با تینر ۱۰۰۰۰ به دو برابر این مقدار ترکیب شده و آن را رقیق کرد. در این حالت، ترکیب باید توسط یک میله همزن پلاستیکی یا چوبی تمیز کاملاً هم زده شود.

فشار باد باید زیاد باشد تا رنگ کاملا به صورت پودری از پیستوله خارج گردد. در صورتی که فشار باد کم باشد، رنگ به صورت دانه‌های درشت خارج می‌شود و سطح همرنگی خورده نقطه نقطه می شود. ترکیب رنگ باید روشن باشد تا با چند مرحله اعمال روی کار تغییر رنگ حاصل شود. در این صورت می‌توان به خوبی بر روی پاشش تسلط داشت. اگر رنگ تیره باشد و چند دست روی هم پاشیده شود، سطح کار کاملاً تیره خواهد شد و موج چوب پوشش داده می‌شود.

قیمت چوب ترمو به چه عواملی بستگی دارد ؟ کفپوش تراس و بالکن لیست قیمت ترمووود شاخه ای و قیمت هر متر مربع چوب ترمو

آموزش رنگ کاری چوب روش دوم این است که سمباده ها به صورت مربع برش خورده و به صورت ستاره ای روی هم قرار گیرند تا گوشه های سمباده درون حفره ها را تمیز کنند.

در مرحله پرداخت این میزان کندگی باید مورد توجه قرار گیرد تا در مرحله سنباده کاری از بین برود. در جهت مماسی کمی این حالت بهتر است و رگه های روشن تر و زردتر چوب ونگه هم بیشتر دیده می شود. همان طور که توضیح داده شد این رگه ها بعد از اجرای رنگ کاملا تیره می شوند.

سیلر کاری چوب و ارائه قیمت رنگ آمیزی چوب با ارائه کاتالوگ و نمونه کار

همرنگی ها در رنگ های مختلفی ساخته می شوند که یکی از محبوب ترین آن ها ساخت رنگ فندقی چوب و یا اصطلاحا همرنگی فندقی برای چوب است.

اگر به دنبال یادگیری مهارت رنگ کردن چوب هستید، پیشنهاد می کنیم مطلب جامع آموزش رنگ کاری چوب وودیانو را ببینید

قیمت چوب ترمو به درجه کیفیت چوب خام که ساسنا باشد یا یولکا ، درجه کیفیت ترمووود کوره و مولدر آن درجه یک باشد یا سوپر خرید رنگ چوب ترموود و به گره آن گرد باشد یا پروانه بستگی دارد

خوب است بدانید که لاک الکل چوب بعد از خشک شدن در برابر الکل، حرارت و اسید‌‌ها دوام بالایی ندارد. موارد استفاده از لاک الکل عبارتند از:

https://iran-rang.ir/product/%d8%a7%da%a9%d8%b1%db%8c%d9%84%db%8c%da%a9-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d9%82-%d8%a7%d8%b7%d9%84%d8%b3-2-5-%da%af%d8%a7%d9%84%d9%86-%d8%af%d8%a8%d9%87-12%da%a9%db%8c%d9%84%d9%88%db%8c%db%8c/

وارنیش ها عمدتا ترکیبی از حلال های روغنی، روغن، رزین، واکس، و سایر افزودنیها هستند. انواع کیلر، پلی استر، پلی اورتان و … در دسته وارنیش ها قرار می گیرند. وارنیش ها عموماً بی رنگ هستند و بسته به نوع کاربرد براقیت آنها قابل انتخاب است و در حالت های مات عمیق، مات، نیمه براق، براق و سوپر براق عرضه می شوند. وارنیش ها دیر خشک می شوند، دارای سختی سطحی بالا هستند و در برابر نفوذ آب بسیار مقاومند؛ ولی برخی از آنها به مرور زمان تغییر رنگ می دهند (معمولا زرد می شوند). وارنیش ها را می توان با قلم مو، غلتک یا پیستوله یک یا چند لایه روی سطح چوب اجرا کرد و حاصل کار یک لایه یکدست و متراکم با صافی سطح عالیست که با حفظ نمودن جلوه طبیعی چوب از آن در برابر خط و خش، نفوذ آب، کثیف شدن، اشعه UV و سایر آسیب ها محافظت می کند.

تولید کنندگان انواع مختلفی از رنگ چوب ها را تولید و به فروش می رسانند و همه برندها برابر نیستند. آنها از نظر کیفیت و قیمت متفاوت هستند. بنابراین باید بدانید کدام مارک و فرمول برای چوب مورد نظرشما که می خواهید رنگ کنید بهتر است. (برای خرید و استعلام قیمت انواع رنگ چوب با مشاوران ایران رنگ در ارتباط باشید)

در اینجا به چند نکته اشاره می کنیم تا شما در انتخاب رنگ چوب مورد نیاز خودتان بهتر تصمیم بگیرید:

بعضی از رنگ چوب ها برای سطوح چوبی در فضای بیرون از ساختمان مناسب هستند. این رنگ ها به سرعت خشک می شود و به شما امکان می دهد پروژه خود را در زمان کمتری تکمیل کنید همچنین پوشش محکمی را تشکیل می دهد که چوب تان را در برابر خرد شدن، ترک خوردن یا باد کردن رنگ مقاوم میکند.

این رنگ ها برای محافظت از چوب در برابر اشعه های مضر UV خورشید، باران، برف و هر عنصر آب و هوایی دیگری که ممکن است در بیرون از ساختمان آسیب برساند، فرموله شده است

رنگ چوب را به دو روش آبرنگ و اسپری رنگ می توانید اجرا کنید، اما چون بیشتر مواقع با اجرای رنگ چوب انتظار ظاهرکلاسیک داریم از آبرنگ استفاده می کنیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *